По-русски
DAB

Насоси DAB (Італія)


Про компанію" DAB PUMPS"
Телефони відділу продажів:

+38 (098) 817-57-56

+38 (067) 589-60-53

e-mail:   sales@dab.com.ua

Ціни та наявність - за запитом.


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


DAB (Італія) - насоси та насосні станції

Циркуляційні та ін-лайн насоси DAB


Циркуляційний насос DAB

Багатоступінчасті відцентрові і смовсмоктуючі насоси DAB


Самовсмоктуючий насос DAB

Відцентрові насоси DAB


Відцентровий насос DAB


Каналізаційні та дренажні насоси DAB


Фекальний насос DAB

Свердловинні та колодязні насоси і заглибні двигуни DAB


Свердловиний насос DAB


Бустерні насосні станції DAB (для підвищення тиску води)


Насосна станція DAB Розрахунок і підбір насосних станцій водопостачанняАвтоматика управління насосами DABНасосна автоматика DAB


Про компанію DAB PUMPS


Насоси DAB Компанія DAB PUMPS була заснована в 1975 р в місті Местріно на півночі Італії (біля Падуї). Сьогодні фірма DAB займає 65 тис. м² площі, в штаті працюють більше 1500 чоловік, в рік виробляється понад 2,5 млн. насосів, оборот перевищив 300 млн. евро в 2017 р.

Продукція виробляється на трьох заводах в Північній Італії: головний завод зі складом продукції та адміністрацією знаходиться в Местріно, чавунно-ливарне виробництво - в містечку Брендола (провінція Віченця), там же збираються насоси «ін-лайн», стандартизовані консольні насоси та електродвигуни; невелике виробництво в Кастелло ді Годего (провінція Тревізо) з лінією алюмінієвого лиття, складанням роторів, статорів і невеликих електродвигунів. Власне виробництво компонентів досягає 98%.

Постачальниками комплектуючих (механічних ущільнень, підшипників і двигунів) для DAB є такі відомі фірми, як ROTEN, BURGMAN, SKF, FAG, AEG.

Відділ досліджень і розробок складається з понад 70 співробітників, його щорічний бюджет складає близько 3% від обороту компанії.

DWT GROUP У 2008 році на основі DAB PUMPS був утворений холдинг DWT GROUP (DAB WATER TECHNOLOGY), куди увійшли кілька брендів насосного обладнання та автоматики: DAB, LEADER, ALMA, TESLA, BRISAN, WACS. З 2010 року моделі цих виробників включені в модельний ряд насосів DAB.

DAB, щоб підтвердити свою продуктивність і турботу про навколишнє середовище, отримав сертифікати ISO 9001 та ISO 14001 щодо низького впливу на навколишнє середовище і сертифікат ISO 18001 з безпеки та гігієни праці.

завод DAB


© 2024 ООО "СКС" (Киев, Украина)